strona główna

Kontakt

GENDERKA Sp z o.o.
ul. B.Raczkowskiego 1
85-862 Bydgoszcz
(Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny)

NIP: 5542772061
REGON: 340391780
Sąd rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy
KRS 0000295220
Kapitał zakładowy: 30.930.000,00 zł
genderka@genderka.pl

Centrala, Biuro Zarządu w Bydgoszczy

tel. + 48 52 376 10 10
fax. + 48 52 376 10 16
e-mail: handel@genderka.pl

Dział Techniczny

Marcin Jaroszyński - Kierownik ds. Technicznych
tel. + 48 52 376 10 33 
e-mail: jaroszynski@genderka.pl

Paweł Rutkiewicz - Specjalista ds. Technicznych
(kształtki dachowe)
tel. + 48 52 376 10 14 
e-mail: rutkiewicz@genderka.pl

Radosław Koralewski - Specjalista ds. Technicznych
(kształtki dachowe)
tel. + 48 52 376 10 14 
e-mail: koralewski@genderka.pl

 

85-862 Bydgoszcz
ul. B.Raczkowskiego 1
(Bydgoski Park Przemyslowo-Technologiczny)

Mail: genderka@genderka.pl

tel. +48 52 376 10 10
fax. +48 52 376 10 16

32-600 Oświęcim
ul. Chemików 1

tel/fax. +48 33 841 18 62
tel/fax. +48 33 841 18 63  

oswiecim@genderka.pl

67-400 Wschowa
ul. Towarowa 6  

tel. +48 65 534 06 02
tel/fax. +48 65 534 06 07

wschowa@genderka.pl

Brzeziny k/Kielc
26-026 Morawica

 

tel. +48 41 311 48 03
tel/fax. +48 41 311 40 53

kielce@genderka.pl

07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. 63 Rok 11a

tel. +48 29 644 32 35 do 36
tel/fax. +48 29 644 32 37

ostrow@genderka.pl

Przedstawiciel Handlowy Maciej Kowalewski
tel. +48 601 916 620,
mail: kowalewski@genderka.pl

Przedstawiciel Handlowy Rafał Czyżewski
+48 607 853 990,
mail: czyzewski@genderka.pl

Przedstawiciel Handlowy Przemysław Chabierski
+48 663 783 785,
mail: chabierski@genderka.pl

Przedstawiciel Handlowy Wojciech Styperek
tel. +48 663 732 005,
mail: styperek@genderka.pl

Przedstawiciel Handlowy Izabela Ciach
tel. +48 601 541 314,
mail: ciach@genderka.pl

Przedstawiciel Handlowy Marcin Musiał
tel. +48 607 363 663,
mail: musial@genderka.pl

Przedstawiciel Handlowy Sylwia Proksa
+48 603 663 656,
mail: proksa@genderka.pl

85-825 Bydgoszcz
Ul. Wojska Polskiego 65

Mail: bydgoszcz@genderka.pl

tel. +48 52 320 50 16 lub 17
fax. +48 52 320 50 18.

Szanowni Państwo, zgodnie z ustawą Prawo telekomunikacyjne (Dz.U.2004 Nr 171, poz. 1800, z późn.zm) informujemy, że w serwisie www.genderka.pl stosuje się pliki cookies (tzw. ciasteczka), które są zapisywane w pamięci urządzenia. Zapisywane informacje używane są m.in. w celach statystycznych oraz dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia i tym samym akceptację Polityki cookies.
[x] Kliknij tutaj, aby ukryć komunikat