Firma GENDERKA zajmuje się produkcją płyt styropianowych dla potrzeb wykonywania izolacji cieplnej w budownictwie. 20-letni bagaż doświadczeń oraz konsekwencja w działaniu spowodowały, iż w chwili obecnej firma GENDERKA plasuje się w czołówce największych producentów styropianu w Polsce.

 

Historia firmy sięga 1989 roku, kiedy to powstał jej pierwszy Zakład Produkcyjny w Niwach k/Bydgoszczy. Kolejne lata zaowocowały dynamicznym rozwojem firmy. Zbudowano kolejne zakłady, regularnie powiększano zaplecze technologiczne oraz zwiększano zatrudnienie. Proces permanentnego rozwoju firmy nie został w żaden sposób spowolniony. W dniu dzisiejszym nasza firma to między innymi:

  • 5 zakładów produkcyjnych na terenie kraju
  • 1 zakład produkcyjny w Rumunii
  • 60 własnych środków transportowych do przewozu styropianu
  • 5 samochodów do przewozu surowca
  • roczna produkcja przekraczająca 1 milion metrów sześciennych styropianu
  • 7 terenowych przedstawicieli handlowych
  • łączne zatrudnienie dla 200 osób

 

GENDERKA to w 100% polska firma kojarzona na rynku jako marka której siłę stanowi rzetelność, konsekwencja, a przede wszystkim jakość. To marka Polskiego styropianu ceniona nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Ekspansję na rynki zagraniczne firma GENDERKA rozpoczęła uruchamiając w 2007 roku produkcję w jej pierwszym Zakładzie w Oradei na terenie Rumunii.

 

Stawiając na jakość wysoko podnieśliśmy poprzeczkę wymagań przede wszystkim wobec samych siebie. Wszystkie nasze zakłady zostały wyposażone w laboratoria badawcze, umożliwiające bieżące badania wyrobów na każdym etapie produkcji. Robimy tak, bo wiemy, że jakość życia to suma składowa jego elementów. Każdy z nas stara się, aby wszystkie fragmenty go otaczające tworzyły harmonijną i dopasowaną całość. Najważniejszymi w naszym życiu osobami, wydarzeniami i sytuacjami zajmujemy się osobiście, troszczymy się, dbamy o nie. W innych sprawach zdajemy się na specjalistów, ludzi, którzy poświęcili się danemu, konkretnemu zagadnieniu, zgłębiając jego szczegóły i dochodząc w nim do perfekcji. Naszą misją jest dostarczenie najwyższej jakości styropianu. Wiemy, że jest to tylko niewielki fragment otaczającego nas świata, ale jemu poświęciliśmy się i doszliśmy w nim do perfekcji. Siła jakości naszych produktów ma źródło w pasji tworzenia, która charakteryzuje każde nasze działanie. Można to stwierdzić poznając nas bliżej, do czego Państwa zachęcamy.

Film korporacyjny

Posiadamy certyfikat Złoty Płatnik

Wyróżnienie przyznawane firmom za zachowanie najwyższych standardów płatniczych otrzymaliśmy w 2015 roku.

#gaszynchallenege

Wszelkie prawa zastrzeżone © Genderka Sp. z o.o. 2018

Projekt i realizacja: BluePapaya

RODO

Polityka Cookies